Part Number: WGJRX38EAG
Images may be for reference only
Gram Lights 57XR 18x9.5 +38 5x114.3 Glossy Gray Wheel
Part Number: WGJRX38EAG
Builder Club Point Program Details
Maximum discount per order is 10% of the order total.
Points do not apply to shipping or sales tax.
Points are not redeemable for cash.
The point value per dollar, points earned per purchase, and order minimum are subject to change.
Earn 1335 Builders Club Points. Learn More
Quantity 1 equals 1 wheel
4 In Stock
Final sale not eligible for cancellation or return.
Product Details
Part Number: WGJRX38EAG
Brand: Gram Lights
Color: Grey
Wheel Diameter: 18 inch
Wheel Offset: +38mm
Bolt Pattern: 5 x 114.3
Width: 9.5 inch