Part Number: WGIX38EAGP
Images may be for reference only
Gram Lights 57DR 18x9.5 +38 5x114.3 Almite Gold Wheel
Part Number: WGIX38EAGP
Builder Club Point Program Details
Maximum discount per order is 10% of the order total.
Points do not apply to shipping or sales tax.
Points are not redeemable for cash.
The point value per dollar, points earned per purchase, and order minimum are subject to change.
Earn 1197 Builders Club Points. Learn More
Quantity 1 equals 1 wheel
Out of Stock
Enter your email address to be notified when it is back in stock.
Product Details
Part Number: WGIX38EAGP
Brand: Gram Lights
Color: Gold
Wheel Diameter: 18 inch
Wheel Offset: +38mm
Bolt Pattern: 5 x 114.3
Width: 9.5 inch