Part Number: WGCRX38WGX
Images may be for reference only
Gram Lights 57CR 18x9.5 +38 5x120 Glossy Black Wheel
Part Number: WGCRX38WGX
Builder Club Point Program Details
Maximum discount per order is 10% of the order total.
Earn 1135 Builders Club Points. Learn More
Quantity 1 equals 1 wheel
2 In Stock
Product Details
Part Number: WGCRX38WGX
Brand: Gram Lights
Color: Black
Wheel Diameter: 18 inch
Wheel Offset: +38mm
Bolt Pattern: 5 x 120
Width: 9.5 inch