Part Number: WGCRX38WEBP
Images may be for reference only
Gram Lights 57CR 18x9.5 +38 5x120 Eternal Blue Pearl Wheel
Part Number: WGCRX38WEBP
Builder Club Point Program Details
Maximum discount per order is 10% of the order total.
Points do not apply to shipping or sales tax.
Points are not redeemable for cash.
The point value per dollar, points earned per purchase, and order minimum are subject to change.
Earn 1197 Builders Club Points. Learn More
Quantity 1 equals 1 wheel
Out of Stock
Enter your email address to be notified when it is back in stock.
Product Details
Part Number: WGCRX38WEBP
Brand: Gram Lights
Color: Blue
Wheel Diameter: 18 inch
Wheel Offset: +38mm
Bolt Pattern: 5 x 120
Width: 9.5 inch