Part Number: WGCRX38WCPP
Images may be for reference only
Gram Lights 57CR 18x9.5 +38 5x120 Ceramic Pearl Wheel
Part Number: WGCRX38WCPP
Builder Club Point Program Details
Maximum discount per order is 10% of the order total.
Earn 1197 Builders Club Points. Learn More
Quantity 1 equals 1 wheel
Out of Stock
Enter your email address to be notified when it is back in stock.
Product Details
Part Number: WGCRX38WCPP
Brand: Gram Lights
Color: White
Wheel Diameter: 18 inch
Wheel Offset: +38mm
Bolt Pattern: 5 x 120
Width: 9.5 inch