Part Number: WGCRAC12EEBP
Images may be for reference only
Gram Lights 57cr 18x10.5 +12 5x114.3 Eternal Blue Wheel
Part Number: WGCRAC12EEBP
Builder Club Point Program Details
Maximum discount per order is 10% of the order total.
Points do not apply to shipping or sales tax.
Points are not redeemable for cash.
The point value per dollar, points earned per purchase, and order minimum are subject to change.
Earn 1238 Builders Club Points. Learn More
Quantity 1 equals 1 wheel
5+ In Stock
Final sale not eligible for cancellation or return.
Product Details
Part Number: WGCRAC12EEBP
Brand: Gram Lights
Color: Blue
Wheel Diameter: 18 inch
Wheel Offset: +12mm
Bolt Pattern: 5 x 114.3
Width: 10.5 inch