Part Number: RR-FS-16-SC
Images may be for reference only
Race Ramps 16" W Supercar FlatStoppers Car Storage Ramps
Part Number: RR-FS-16-SC
Builder Club Point Program Details
Maximum discount per order is 10% of the order total.
Points do not apply to shipping or sales tax.
Points are not redeemable for cash.
The point value per dollar, points earned per purchase, and order minimum are subject to change.
Earn 582 Builders Club Points. Learn More
Out of Stock
Enter your email address to be notified when it is back in stock.
Product Details
Part Number: RR-FS-16-SC
Brand: Race Ramps
Features:
  • Made in the USA
  • Sold As: Set of four
  • Length: 28"
  • Width: 16"
  • Maximum Tire Width: 14"
  • Height: 3.29"
  • Lift Height: 1.25"