Images may be for reference only
Perrin 5x114.3 Bolt Pattern 64.1 Bore 20mm Wheel Spacers
Builder Club Point Program Details
Maximum discount per order is 10% of the order total.
Points do not apply to shipping or sales tax.
Points are not redeemable for cash.
The point value per dollar, points earned per purchase, and order minimum are subject to change.
Earn 392 Builders Club Points. Learn More
2 In Stock
Product Details
Brand: Perrin
Thread Pitch: M12 x 1.5
Bolt Pattern: 5 x 114.3
Bore: 64.1mm
Size: 20mm
  • Thickness: 20mm
  • Bolt Pattern: 5-114.3
  • Center Bore: 64.1 mm
  • Style: Bolt-on
  • Quantity: 2 spacers
  • Thread Pitch: 12 x 1.5"