Part Number: KTD-CA9-N35
Images may be for reference only
K-Tuned 12-15 Civic Si Cold Air Intake
Part Number: KTD-CA9-N35
Builder Club Point Program Details
Maximum discount per order is 10% of the order total.
Earn 599 Builders Club Points. Learn More
5+ In Stock
Product Details
Part Number: KTD-CA9-N35
Brand: K-Tuned
Color: Black
Size: 3.50 in (88.90 mm)
Features:
  • 3.5" inch piping
Notes:
  • Flashpro or KTuner is required, and you will have to switch over to a MAP-based tune if you're choosing the 3.5" pipe option