Part Number: KTD-AF-25S
Images may be for reference only
K-Tuned 2.5 inch Air Filter
Part Number: KTD-AF-25S
Builder Club Point Program Details
Maximum discount per order is 10% of the order total.
Points do not apply to shipping or sales tax.
Points are not redeemable for cash.
The point value per dollar, points earned per purchase, and order minimum are subject to change.
Earn 45 Builders Club Points. Learn More
5+ In Stock
Product Details
Part Number: KTD-AF-25S
Brand: K-Tuned
Size: 2.50 in (63.50 mm)
Dimensions:
  • 5.25" overall height
  • 6" filter diameter
  • 4.75 " top base